999 rezultate për

humburve

60 policë në kërkim të 4 të humburve nga vërshimet Ministri i Punëve të Brendshme Mitko Çavkov, u ka dhënë urdhër 60 policëve të angazhohen në gjetjen e 4 të humburve nga
Jahjaga: Paqe vetëm pas gjetjes së të humburve në luftë Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, në fjalën e saj në Ditën e të Pagjeturve deklaroi se në vendin tonë nuk mund të
"Rama i drejtohet pushtet-humburve për energjinë" Rama nuk ka të ndalur me postimet në rrjetin social Facebook, ndërsa është fokusuar në energjinë dhe masat që janë marrë
Mbi 500 të zhdukur nga përmbytjet në SHBA (FOTO-LAJM) Numri i viktimave nuk mund të jetë vetëm 5, sa është konfirmuar deri më tani me gjithë ato përmbytje masive që kanë ndod
EULEX do të ndihmojë gjetjen e të humburve Shefi i EULEXit-it Ksavier De Marnak premton se ky mision do të vazhdojë të ofrojë ndihmë në zbardhjen e fatit të të pag
Itali, anija e mbytur, shtohet numri i të humburve Autoritetet italiane kanë vazhduar edhe gjatë ditës së sotme kërkimet për gjetjen e trupave të humbur pas tragjedisë së