999 rezultate për

goditur

Tronditet Fieri, makina përplas dy gra në trotuar Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit. Një makinë, në afërsi të parkut të qytetit, ka hipur mbi trotuar
Goditi me tërë forcën Portugalinë, pamjet e shkatërrimit që la pas uragani Leslie Uragani ”Leslie”, ishte më i fuqishmi ka goditur Portugalinë që nga viti 1842, përpara se të orientohet drejt Spanjës fq
E rëndë, rreh për arsye banale djalin e të dashurës (VIDEO) Raportohet se Kordarell Williams, 27-vjeçar, është i dashuri i nënës së djaloshit të ri. Në video, ai shihet duke e g
Plas sherri me thika në Memaliaj, plagoset një i ri Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Stacionin e Policisë Memaliaj u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve: – Kle
"Shpërthen" Ze Maria, shkelma e thyerje tavolinash Trajneri i Tiranës, Hoze Marselo Ferreira ka dalë jashtë kontrollit me sjelljen e tij pas humbjes ndaj Laçit. Pasi nd
Pamje të reja, zbulohet arsyeja pse u sulmua McGregor (VIDEO) Ndeshja e Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor vijon të mbetet një temë e "nxehtë" për publikun kjo për shkak edhe të
Mahrez gabon të shënoj nga pika e penalltisë (VIDEO) Manchester City ka gabuar të kaloj në avantazh ndaj Liverpoolit në "Anfield Roand". Ai që ishte për të goditur penal
Kina mbyll masivisht faqet pornografike dhe të "thashethemeve" në Internet Kina ka mbyllur më shumë se 4,000 faqe dhe llogari në internet në një fushatë tre-mujore kundër informacionit online të
Sërish treni godet një makinë në Drenas, kur do të marrë masa Lladrovci? Sot rreth orës 14:00, në fshatin Qikatovë të Drenasit ka ndodhur një aksident trafiku, ku treni ka goditur një veturë.
Tragjike, zjarrfikësit luten në gjunjë për nënën dhe vajzën që i vrau pema (FOTO LAJM) Një nënë së bashku me foshnjën e saj mbetën të vdekur, pas stuhisë së madhe që e ka goditur pjesën e qytetit Wilmington
Vrau pa dashje babain e dy fëmijëve, flet avokatja e shqiptarit Pak ditë më parë në Itali një sherr mes shqiptarësh përfundoi në tragjedi pasi humbi jetën Arben Kola. Sherri ndodhi
Dëshmia e të riut që vrau babanë e dy fëmijëve: Nuk mendova se e godita aq fort Marsel Disha, 26-vjeçari i arrestuar si autor i vrasjes së Arben Kolës mbrëmjen e dy ditëve më parë në Breshia të Italis
24 vjeçari shqiptar dhunohet barbarisht në Greqi Një i ri shqiptar wshtw dhunuar nw mwnyrw barbare nga njw i moshuar dhe dy tw rinj nw Mesolongi në shtetin grek. Shka
Goditi të moshuarin me grusht dhe e bëri për në spital, arrestohet i riu Një 33-vjeçar u arrestuar nga policia e Durrësit pasi ka goditur me grusht një të moshuar. Në pranga përfundoi Igli S
Çmendet babai në Libohovë: Rreh dhe ther me thikë të bijën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Libohovë. Burime nga policia bëjnë me dije se një baba ka rrahur dhe më pas ka god
Përmbyset një makinë në Prishtinë (FOTO LAJM) Në orët e para të mëngjesit, përkatësisht rreth orës 5:40 ka ndodhur një aksident në Veternik të Prishtinës. Në fotog
Përleshet hajduti me pronarin e marketit (VIDEO) Është publikuar një video shokuese që shfaq një hajdut teksa sulmon pronarin e dyqanit. Madje, në një moment, personi
Martinez komenton golin e tij ndaj Atleticos: Nuk kisha mënyrë tjetër për të goditur topin Iu desh shumë pak kohë që të fitonte zemrat e tifozëve zikaltër. Performancat e shkëlqyera në miqësoret para fillimit të
Rrufeja godet një burrë në qendër të Kuçovës Rrufeja ka goditur një 60 vjeçar në Kuçovë. I Moshuari Bilbil Asllani ka qenë në qendër të qyteti kur është goditur nga
TRONDITËSE/ I vogli i familjes Zykaj u ekzekutua me bukë në gojë Detaje tronditëse vijojnë të zbulohen nga masakra e ndodhur pasditen e djeshme në fshatin Resulaj në Selenicë të Vlorës.