999 rezultate për

flori

"Më zgjate dorën kur askush nuk më konsideronte", Flori uron Enedën për fitoren me fjalët e ndjera Eneda Tarifa u shpall fituese e edicionit të 21 të festivalit “Kënga Magjike”. Me këngën e kompozuar nga Flori Mumaje
Fatlumi gjen copëzën e floririt me çmimin marramendës Një kërkues thesaresh ka shënuar rekord me copëzën më të madhe të floririt që është gjetur në Britani, në fund të një lu
"Djali na kërkonte në errësirë", Flori kujton momentet e vështira gjatë tërmetit (VIDEO) Këtë të hënë i ftuar në emisionin ‘Ftesë në pesë’ nga Bieta Sulo, ishte aktori I mirënjohur i humorit, Flor Binaj. Ai ka
Flori Mumajesi edhe këtë vit në "Kënga Magjike", i bashkohet qëllimit të festivalit (VIDEO) Pak ditë më parë, u bë e ditur se të ardhurat nga biletat e shitura për “Kënga Magjike” do të shkojnë për ndërtimin e sh
Vogëlushja e Florian Agalliut bën gjestin prekës, dhuron rrobat e saj për fëmijët e prekur nga tërmeti (VIDEO) Tërmeti i dy ditëve më parë në vendin tonë ka shkaktuar frikë dhe panik tek qytetarët, por edhe një ndjenjë të madhe sol
"M'u rrënqeth trupi", biznesmeni i njohur rrëfen për këngën që i dedikoi Flor Mumajesi (VIDEO) Para disa ditësh këmngëtari shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi, publikoi këngën e titulluar ‘Thjesht të du’. Kë
Miniera që nxori 2 miliardë dollarë flori brenda vitit 2019 Miniera e Magadanin, në një zonë të largët në lindje të Rusisë, ka nxjerrë më shumë flori brenda një viti se ç’kanë si r
Me aktorin në krahë teksa bën "squat", momenti pikant kur Florit i grisen pantallonat (VIDEO) Aktori i njohur i Portokallisë, Florjan Binaj, njihet me shumë nga rolet e tij, e që ka bërë për vete shumë fansa për sh
Sherr me Flori Mumajesin? Ervin Gonxhi tregon pse e braktisi grupin e njohur Ervin Gonxhi ka treguar më në fund arsyen se përse është shkëputur nga grupi i mirënjohur muzikor “Threedots”, teksa u p
Sherr me Ben Blushin, zbulohen detaje nga largimi i Florian Agalliut nga Topi (FOTO LAJM) Pak ditë më parë u bë e ditur se pas dy sezonesh në emisionin "Në shtëpinë tonë", Florian Agalliu ka vendosur të largohe
Katër vite më parë e akuzoi për vjedhje, Juliana falenderon Florin për Këngën Duket sikur është akoma e freskët zënka mes Juliana Pashës dhe Flor Mumajesit katër vite më parë pasi Pasha e akuzoi Flo
"Na mungon", Jul Deda tregon pengun e madh që i mbeti nga Dr. Flori (VIDEO) Si sot pesë vite më parë, muzika shqiptare mori pësoi dhimbje të fortë, huimbjen e Dr. Florit. Pikërisht në këtë ditë
5 vite nga humbja e Dr Florit, Landi emocionon me postimin 5 vite kanë kaluar që kur Dr. Flori u nda nga jeta në mënyrë të parakohëshme. Humbja e tij la një dhembje të madhe te
Vidhte varëse nga qafa, kapet "i fiksuari" pas floririt Policia e Lushnjës në bashkëpunim me policinë Fier, kanë përfunduar me sukses operacioni e koduar "Gold". Eshtë arres
2 vite pas "Nallane", Arilena Ara dhe Flori Mumajesi sjellin super hitin e ri (FOTO LAJM) Kanë kaluar dy vite që prej hitit "Nallane", një bashkëpunim muzikor mes Flori Mumajesit dhe Arilena Arës që rezultoi sh
Kiara Tito u detyrua të zgjedhë mes Florit dhe Ledrit dhe s’e pati hiç të vështirë! (VIDEO) Të zgjedhësh mes Flori Mumajesit dhe Ledri Vulës, mund të jetë e vështirë, por jo për Kiara Titon. E ftuar në “Ftesë
Shpenzime jo vetëm në makina, Gjuzi tërheq vëmendje me orën prej floriri (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi gjithmone ka tërhequr vëmendje me paraqitjen e tij. Së fundmi, vëmendja ka shkuar te ora që kry
"Ble klikimet": Sabri Fejzullahu sqaron deklaratën kundër Flori Mumajesit Në “E diell” (10 nëntor), Sabri Fejzullahu sqaroi deklaratën e pak muajve më parë, ku ndër të tjera u shpreh se “Flori M
Kush është çifti yll që i preku të gjithë te kënga e Florit Videoklipi i këngës më të fundit të Flori Mumajesit shërbeu si kartolina e dasmës së Petrit dhe Erza Kllokoqit, çifti që
Merr fund dilema, Flor Mumajesi zbulon kujt ja dedikon këngën "Thjesht Të Du" (VIDEO) Dje kantautori Flori Mumajesi u rikthye në muzikë pas një mungese tepër të gjatë, me një hit kushtuar dashurisë. Këng