999 rezultate për

eden

A është Eden Hazard dribluesi më i mirë në Premier League ? (VIDEO) Eden Hazard mesfushori i Chelseat që është një nder sukseset e londinezëve në fitimin e dy titujve kampion në tre vitet
Konjufca për rinumërimin e votave: Precedent i rrezikshëm! Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje (VV), Glauku Konjufca, ka theksuar se rinumërimi i votave në Prizren dhe Prishtinë,
Miku i Aleksandër Lalos rrëfen bisedën e fundit me Maestron në një nga baret e Tiranës (FOTO LAJM) Maestro Aleksander Lalo ndërroi jetë mbrëmë në një nga spitalet private të Tiranës pas një ataku kardiak. Një prej mi
Gazetari tregon bisedën e fundit me Sokol Olldashin: Ajo natë ferri… (FOTO LAJM) Nesër bëhen 4-vite të ndarjes nga jeta e deputetit demokrat Sokol Olldalli. Ditën e sotme gazetari Ilir Kadia me anë
Anxhelina publikon bisedën me Albërien, do ju prekë zemrat (VIDEO) Tashmë prej disa kohësh Anxhelina Hadergjonaj jeton në Amerikë. Porkjo e ka trishtuar LAbërien e cila teksa ka parë n
Duka zbardh bisedën e fundit më Ajazin: E hoqi Rama Kreu i PAA-s, Agron Duka ka reaguar në lidhje me shkarkimin e kreut i SHISH-it. Sipas Dukës, Visho Ajazi nuk ishte i
Hazard i jep Chelseat avantazhit (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avntazh kundër vendasve të Bournemouth në "Vitality Stadium". Anësori belg, Eden Hazard pas një
Pavlopulos: Maqedonia ka qenë dhe do të mbetet greke! Presidenti grek Prokopis Pavlipulos në fjalimin e tij në Klubin e oficerëve në Selanik sërish akuzoi Maqedoninë për fals
Rama sillet në mënyrë të paprecedentë me gazetarët Pas fjalës së mbajtur në Kuvendin e Shqipërisë, kryeministri Edi Rama ka mbajtur një deklaratë për mediat e cila rezulto
Tahiri tregon bisedën me Ramën: Çfarë i thash në zyrë "Po e takova Ramën në zyrë dje dhe ishte një takim normal për një situatë anormale. Nuk kam kërcënuar njeri dhe as ndjeh
E PAPRECEDENTË/ "Lufta" mes prokurorisë dhe policisë për super aksionin e 10 tonëve drogë në Vlorë Wshtë e paprecedent ajo që ka ndodhur me aksionin për kapjen e një sasia rekord droge në Vlorë. Pavarësisht se ka pr
Këngëtarja e njohur poston bisedën e çuditshme me një mashkull Këngëtarja Fjolla morina ja del të jetë gjithnjë në qendër të diskutimeve. Ajo zakonisht e bën këtë me fotografitë pr
Kotzias: Do t’i japim fund irredentizmit në IJRM me komision të përbashkët Në një intervistë për televizionin kombëtar grek ERT, ministri për punë të jashtme i Greqisë, Nikos Kotzias tha se duhet
Rama nuk paraqit kandidaturat në Strasburg, vendos një precedent historik Qeveria shqiptare ka djegur afatin e vendosur nga Asambleja Parlamentare e Këshillit të Europës (PACE) për propozimin e
Fleckenstein zbardh bisedën më Ruçin: KE do i thotë “Po” Shqipërisë në qershor të 2018-ës Zyra e shtypit pranë Kuvendit të Shqipërisë ka bërë publik atë se cfarë u diskutua në takimin që kryeparlamentari Gramoz
Belgu i PSG fton Hazardin tek parisjenët Thomas Meunier e ka ftuar Eden Hazardin që një ditë të jetë pjesë e PSG. Belgu beson se ylli i Chelseat do të përshta
Patozi zbulon bisedën sekrete të deputetit të PD: Basha e shiti votën për Ruçin Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka reaguar ditën e sotme për votimin e Gramoz Ruçit si Kryetar Kuvendi me tre vota n
LDK: VV përdori metoda të paprecedenta të dhunës për të ardhur në pushtet Kreu i Grupit Parlamentar të koalicionit LAA Avdullah Hoti ka sulmuar Lëvizjen Vetëvendosje për dhunën që këta të fundit
Greqia akuzon konsullin e Maqedonisë për irredentizëm Athina zyrtare ka akuzuar qeverinë e Maqedonisë se bën shkeljen e Marrëveshjes së përkohshme të vitit 1995 ndërmjet dy v
Kodheli për zjarret që kanë përfshirë Shqipërinë: Janë të qëllimshëm! Situata e zjarreve në Shqipëri po merr përmasa të mëdha dhe zgjidhja duhet të jetë e menjëhershme. Nisur nga situata