999 rezultate për

bruyne

Guardiola: De Bruyne fenomenal Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, foli pas ndeshjes ndaj Leicester, të cilën skuadra e tij e fitoi me rezultat
Super goli i De Bruyne zgjidhet më i miri i muajit, shijojeni "perlën" (VIDEO) Premierliga angleze sot dhuroi çmimet për më të mirët e muajit nëntor. Liverpooli e dominoi totalisht muajin nëntor d
De Bruyne kritikon UEFA-n për formatin e EURO 2020 Mesfushori i Belgjikës, Kevin de Bruyne, e cilësoi Euro 2020 turne të rreme dhe pretendoi se formati i shortit për këtë
De Bruyne në dyshim kundër Dinamo Zagrebit Lojtari belg ka luajtur një rol kryesor në fitoren e City kundër Shakhtar Donetsk në lojën e parë të Ligës se Kampionëve
De Bryne mund të largohet nga City për PSG-në Mesfushori belg ka paralajmëruar se mund të largohet nga Manchester City në fund të sezonit Kevin De Bruyne mund të l
De Bruyne dhe bashkëshortja e tij ngacmohen në Instagram: Gruaja ime, zjarr (FOTO LAJM) Michele, bashkëshortja e mesfushorit të Manchester City-t, Kevin de Bruyne, i ka vënë flakën Instagramit me një foto tep
Guardiola me dhimbje koke, ylli i ekipit humb derbin përballë United Në Manchester do të zhvillohet derbi mes United dhe City këtë të mërkurë në orën 21:00. Një ndeshje tepër delikate për t
Tërmet te Manchester City, De Bryne mbyll sezonin Kevin De Bruyne nuk ia doli që të mbyllte 90 minutat në duelin kundër Tottenham Hotspur. Belgu pësoi një dëmtim para
Ylli belg shikon Anglinë favorite për të fituar "Euro 2020" Anglia është favorite për ta fituar Kampionatin Evropian në vitin 2020, gjithnjë sipas mesfushorit të Manchester City, K
Sulmuesi i Juventus-it dëshiron të luaj si De Bruyne Sulmuesi i Juventus, Federico Bernardeschi, nuk i vë asnjë limit vetes. Numri 33 i ba rdhezinjve ëndërron të mbulojë
Dhimbje koke për Guardiolën, ylli i ekipit dëmtohet sërish Mesfushori belg Kevin De Bruyne do të qëndrojë jashtë fushave për një kohë të gjatë, pasi ka pësuar një dëmtim në kofshë
Guardiola paralajmëron De Bruyne: Pozita e tij është në dyshim Ylli belg i Manchester City, Kevin De Bruyne është rikthyer nga lëndimi për t’i shërbyer skuadrës së tij. De Bruyne k
De Bruyne: Po përmirësohem në çdo ndeshje Kevin De Bruyne është rikthyer në skuadrën e Manchester City dhe mendon se është akoma larg formës së tij më të mirë, po
Guardiola: Nëse De Bruyne ka ndonjë problem, ai e di se ku gjendem unë Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka bërë të ditur se ai nuk ka biseduar me mesfushorin belg, Kevin De Bruynen
Guardiola zbulon se a do të luaj De Bruyne kundër Liverpoolit Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka konfirmuar se mesfushori i tij, Kevin De Bruyne, mund të përfshihet me sk
Kevin De Bruyne kthehet nga dëmtimi dhe mund të luaj ndaj Liverpoolit Manchester City do të përballet ditën e nesërme me Liverpoolin në "Etihad Stadium". Por për Pep Guardiolan ka ardhur
De Bruyne: Muric na siguroi gjysmëfinalen Manchester City vetëm pas penaltive ka siguruar një vend për në fazën e ardhshme të Carabao Cup. Citizens triumfuan 4
De Bryne lavdëron portierin e Kosovës (VIDEO) Manchester City u kualifikua për në gjysmëfinale të "Carabao Cup", të martën mbrëma, pas një përplasjeje dramatike me Le
Guardiola: Jam i shqetsuar për De Bruyne Mesfushori belg, Kevin De Bruyne, është dëmtuar sërish, teksa do të qëndrojë jashtë fushave të paktën edhe për 6 javë. 2
De Bruyne: Manchester City ka grup të mrekullueshëm Mesfushori i skuadrës së Manchester City, Kevin De Bryne ka theksuar së fundmi se çelësi i suksesit në futbollin e sotëm