999 rezultate për

bluze

Ja si i kundërpërgjigjet Beyonce thashethemeve për ndarje (FOTO LAJM) Ndërsa thashethemet nuk kanë fund sa i takon martesës së Beyonces, këngëtarja ka zgjedhur të hakmerret me të njëjtën mo
Pink me bluzë, "Go f**k your self" (FOTO) Këngëtarja e mirënjohur Pink, ka dalë xhiro me bicilkletë se bashku me bashkëshortin dhe disa miq për ditëlindje të burr
Sanchez me bluzën e Arsenalit (FOTO) Alexis Sanchez është blerja më e re e Arsenalit për rreth 40 milion euro. Klubi londinez ka publikuar edhe fotot e kilie
Nuk i ndëron pantallonat e lëkurës, Ellie Goulding kapet mat Këngëtarja e cila dallohet për zërin e saj unik, Ellie Goulding, i ka shumë qejf pantallonat e saj të lëkurës dhe këpucë
Konkurencë mes motrave, Khloe tregon linjat (FOTO LAJM) Një yll i botës së televizionit siç është tashmë Khloe Kardashian, domosdoshmërisht duhet të jetë e kujdesshme për peshë
Berisha çon Brisbane në finale (VIDEO) Besart Berisha çon skuadrën e tij Brisbane në finalen e madhe. Sulmuesi shqiptar shënoi golin e fitores në ndeshjen kund
Meshkuj që vjedhin rroba femrash (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë filmuar një vjedhje në një butik tek “Myslym Shyri”. Në videon e publikuar nga News24 duket qart
Rita Ora "nxeh" Krishtlindjet (FOTO LAJM) Rita Ora e kaloi mes miqsh mbrëmjen e 24 dhjetorit dhe ashtu siç është bërë e zakonshme nuk harroi fotot e nxehta për t’
Barça e "fsheh" sponsorin poshtë bluzës (FOTO LAJM) Ide të reja të marketingut që aplikohen në futboll. Duke filluar nga sot Barcelona do të ketë sponsorin e saj të ri, Int
Lindsay Lohan "harron" pantallonat (FOTO LAJM) Lindsay Lohan nuk rresht së çudituri. Këtë radhë ajo ka zgjedhur të veshë një bluzë të gjatë, me çizme mbi gju, ndërkohë
Angelina Jolie, gjithmonë me të zeza (FOTO LAJM) Angelina Jolie këtë vit është veshur vetëm me të zeza. Po të kundrosh me vëmendje dhe në mënyrë koronologjike gjithë dal
Adriana Lima shkëlqen edhe me pink (FOTO LAJM) Ajo është mamaja e dy vajzave njëra dy dhe tjetra një vjeçe, por si e tillë nuk duket aspak. Bëhet fjalë për modelen e "
Kaçe me bluzën e UÇK-së, tërbohen grekët (FOTO LAJM) Futbollisti i talentuar i kombëtares shqiptare, Ergys Kaçe, që luan për skuadrën greke të PAOK, ka shkaktuar një furtunë
Rita ndez skenën në "V Festival" (FOTO LAJM) Tanimë ajo është një këngëtare me famë botërore dhe performon përkrah yjeve të njohur të skenave botërore. Bëhet fjalë p
Tërbohet nga fitorja, shqyhen bluzën (FOTO LAJM) Fotografët e dinë dhe nuk duan t'iu shpëtojë nga sytë, si edhe publikut. Gjesti përsëritet pas çdo fitoreje. Është Rober
Rihanna "tradhëtohet" nga bluza (FOTO LAJM) Rihanna si gjithmonë e guximshme në zgjedhjet e veshjeve të saj. 25-vjecarja është fotografuar të shtunën në Londër Bouj
Nuk i akordohet penalltia, lojtari shqyen bluzën (VIDEO) Mos akordimi i një 11-metërshi ka nervozuar tej mase futbollistin e Rosenborgut, Nicki Bille Nielsen i cili ka "shqyer"
Gruaja e tradhëtuar "turpëron" burrin në stadium "Bashkëshorti im tradhëtar është ulur në rradhën 129, vendi 31, 7-8 (me prishësen e tij të familjes)". Është kjo parrull
Kamarierja e Mourinhos me bluzën e Messit (VIDEO) Një telekamerë "spiune" e vendosur në shtëpinë e trajnerit të Real Madrid Jose Mourinho. Tekniku portugez ndiqet teksa f
Lojtari heq fanellën për të festuar, tifozi ia vjedh (VIDEO) Për pak sekonda tifozi i ri i Kasimpasa, skuadrës turke, shtrëngonte në duar "trofeun" më të rëndësishëm për të: fanellë