999 rezultate për

belen

Sa shanse ka Skënderbeu tani për t'u kualifikuar ? Shikoni tabelën e renditjes (FOTO LAJM) Humbja e pësuar në Serbi ka bërë që shanset e korçarëve për të kaluar në fazën tjetër të zbehen ndjeshëm. Megjithatë
Mbappe fituesi i "Golden Boy", mposhtë Dembelen dhe Rashford Kylian Mbappe është fitues i çmimit “Golden Boy” për vitin 2017, E përditshmja italiane, “Tuttosport” ka njoftuar so
Mjeku që operoi Dembelen flet për gjendjen e lojtarit Ndërmjet vizitës dhe vizitës, Dr.Sakari Orava gjeti një vend për t’iu përgjigjur thirrjes telefonike të “MD” nga zyra e
Valverde: Ja futbollistët që mund ta zëvendësojnë Dembelen Sulmuesi francez, Osmane Dembele u lëndua në ndeshjen ndaj Getafes dhe pritet të mungojë për katër muaj. Sipas trajne
Dembelen nuk e mbajnë më as këmbët e veta, zbarkon me karrocë me rrota në Finlandë Ousmane Dembele kaudhëtuar për në Finlandë për t’u operuar dhe për të rregulluar “biceps femoris” në këmbën e tij të maj
Dortmund e harron shpejt Dembelen, shikoni çfarë mban tifozi në fanellën me nr.7 (FOTO LAJM) Dortmund mes mundi e torturash për katalanasit arriti të shësë Dembelne përnjë shifër totale prej 148 mln euro. Por t
Trajneri i Barcelonës fjalë magjike për Dembelen Barcelona tashme ka kompletuar transferimin e sulmuesit të Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele, për 105 milionë euro, p
Sot në drekë, Barcelona zyrtarizon Dembelen, zbuloni numrin që do të mbajë ai Sot në mesditë, nënshkrimi i Ousmane Dembele nga Barcelona do të jetë një realitet. Klubi katalanas u takua me homologët
Barcelona arrin marrveshjen me Dortmundin për Dembelen Sipas BeIN Sports, një marrëveshje prej 120 milionëshësh është rënë dakord nga Barcelona dhe Borussia Dortmund. Dembe
Dortmund mund ta humbasë Dembelen, jo për 150 mln euro por falas Borussia Dortmund ndoshta po luan me zjarrin. Edhe pse ende asgjë nuk është konfirmuar, një lajm i sotëm nga prestigjioz
Dortmund i bën ofertë Barcelonës për Dembelen Ousmane Dembele mund të ketë një fund të lumtur. Kjo thuhet pasi Borussia Dortmund me sa duket është i gatshëm të ulë
Barcelona e vendosur të luftojë deri në minutat e fundit për Dembelen Barcelona këtë herë do të bëjë përpjekjen përfundimtare për të nënshkruar me Ousmane Dembele. Pala gjermane i kanë dh
Dortmund etiketon zëvendësuesin e Dembeles, nëse Barca paguan 150 mln euro Pavarësisht bindjes dhe kokëforcisë së Dortmundit për të mos e shitur Dembelen pa 150 mln euro, përsëri ata po vëzhgojnë
Dortmund dhe Barcelona diskutuan dje për Dembelen, u vendosën shumë gjëra Borussia Dortmund ka rënë dakord të negociojë me Barcelonën për shitjen e mundshme të Ousmane Dembele, por ata janë të p
Barcelona do të heqë dorë nga Coutinhon për të finalizuar marrveshjen me Dembelen Në Gjermani kanë filluar ethet, Barcelona është nga momenti në moment në tërheqje për brazilianin Coutinho. Katalanasve
Drejtori sportiv i Borussia: Barcelona e di se si e shesim ne Dembelen, mos provojë ndryshe Drejtori sportiv i Borussia Dortmund, Michael Zorc, ka pranuar se do ta shesë Ousmane Dembele në Barcelonë nëse kërkesat
Menaxheri sportiv i Barcelonës i premton Realit nënshkrimet me Coutnhon dhe Dembelen Menaxheri sportiv i Barcelonës Pep Segura ka thënë se klubi është "afër" për të nënshkruar me Philippe Coutinho dhe Ousm
Mediat italina: Barcelona po flen gjumë për Dembelen, lojtari e pret Sky Sports Neës raporton se aktualisht nuk ka bisedime mes Barcelonës dhe Borussia Dortmund mbi transferimin e Ousmane D
Situata e Barcelonës me Coutinhon dhe Dembelene Si Philippe Coutinho dhe Ousmane Dembele mbeten të dy në listën e dëshirave të Barcelonës. Lojtarët Blaugranas kanë
Dortmund zbulon se çfarë u vendos nga takimi i mbrëmshëm për Dembelen Borussia Dortmund ka pezulluar Ousmane Dembele "deri në njoftimin tjetër". Vendimi u mor pas një takimi mbrëmë mes me