Përleshet me grabitësit pronari i shtëpisë në Durrës
999 rezultate për

argjentinasi

Kaos te Barça, Messi i bën "follow" Chelsea-t (FOTO LAJM) Kaos në Barcelonë. Humbja me Real Sociedad ishte vetëm fillimi i tensionit në skuadrën katalanase ku marrëdhëniet mes Li
Prapaskena: PSG ofroi 250 milionë për Messin Ka klube që janë të gatshëm për të bërë çmendurira për të arritur te Lionel Messi, madje të paguajnë edhe klauzolën fara
"Ferri" në kurriz, ja super-tatuazhi i Tevez (FOTO) Një super-tatuazh bashkë me disa falenderime i postuar në Twitter. Kështu Carlos Tevez ka publikuar tatazhin e tij më të
Inter nis sulmin për Ezequiel Lavezzin Interi fillon të lëvizë për të plotësuar kërkesat e Mancinit për merkaton e janarit. Drejtori teknik i zikaltërve, Piero
Milan, 2 emra në pole për janarin (FOTO LAJM) Pavarësisht akordit me Fly Emirares që ka sjellë miliona euro në arkat e klubit kuqezi, Milani nuk po bën gati goditje t
Ja statistikat e frikshme të përballjes Cristiano Ronaldo-Lionel Messi Cristiano Ronaldo kundër Lionel Messit. 5 golat e javës së 12 të shënuar nga dy sulmuesit janë treguesi më i qartë i një
Rama propozon argjentinasin për Guvernator por Nishani kërkon shqiptar Mazhoranca dhe Presidenti nuk bien dakord për kandidaturën e parë që u propozua nga kryeministri Edi Rama për të zëvendë
Inter-Atalanta, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas barazimit të djeshëm mes Empolit dhe Milanit Serie A vijon sot në mbrëmje me ndeshjet e tjera të javës së katërt. Në
Leicester-United, supergoli i Di Marias (VIDEO) ​Leicester City mposhti 5-3 Manchester United-in në një ndeshje të çmendur duke përmbysur avantazhin e "Djajve të
Bomberat e 25 viteve të fundit, ja mesatarja e golave (FOTO LAJM) Duke përfituar nga ndeshjet e kombëtareve, ka kohë për të analizuar disa të dhëna shumë të veçanta që lidhen jo vetëm me
Van Gaal "nderon" Di Maria-n, i jep numrin 7 (FOTO LAJM) Angel Di Maria do të jetë futbollisti më i shtrenjtë në historinë e Manchester United. "Djajtë e Kuq" do ti paguajnë Rea
PSG-Real, akord për Di Maria-n Ja një tjetër goditje e madhe e merkatos së verës dhe e Paris Saint Germain. Sipas asaj që shkruan e përditshmja katalan
Të gjithë sytë te Messi (FOTO LAJM) Një foto gjigante e Messit me mbishkrimin "Vamos Argentina" i kujton çdo argjentinasi këto ditë, se fati i titullit të t
Argjentinasit "pushtojnë" Rio-n (FOTO LAJM) Një vend i çmendur për kombëtaren e tij. Janë turma të tëra argjentinasish që kanë zbarkuar në Brazil për të çuar "La Se
Bierhoff: Kujdes! Argjentinasit janë provokues! 4 vjet më parë shkoi si në vaj, 4-0 për Gjermaninë në çerekfinale, por në 2006 gjithmonë në çerekfinale Gjermania kaloi
Neymar dëmtohet, argjentinasit bëjnë festë (FOTO LAJM) Dikush e qesh e dikush qan me dëmtimin tragjik të Neymar Junior. Themi tragjik sepse jo vetëm Brazili humbi heroin e saj
Argjentinasit: Shesim makinen per bileten e finales (VIDEO) Jane te shumte tifozet argjentinas ne plazhin e famshem te Rio De Janeiros, Copacabana per te ndjekur nga afer ndeshjen
Messi: Higuain, i mirëpritur te Barça Lionel Messi i tregon derën Gonzalo Higuain, jo për të dalë, por për t’u futur te Barcelona. Pas zërave të merkatos se s
Zyrtare: 23 argjentinasit e "Brazil 2014" (FOTO LAJM) Tekniku i Argjentinës Alejandro Sabella publikoi listën me 23 futbollistë që do të udhëtojnë drejt Brazilit për Kupën e
Prapaskenat, Simeone te Inter sezonin tjetër Interi ëndërron Diego Pablo Simeonen në stol. Trajneri aktual i Atletico Madrid, i cili ka bërë një sezon të mrekulluesh