Afërdita Dreshaj është yll? Prisni të shihni motrën e vogël të këngëtares (FOTO LAJM)

Afërdita Dreshaj është krijuesja e disa hiteve por vitet e fundit është shkëputur plotësisht nga muzika duke u kthyer në një blogere dhe rezulton mjaft e ndjekur në rrjetet sociale.

Por gjithashtu në rrjetet sociale gjejmë edhe motrën e saj më të vogël, Jehona Dreshaj.

Ajo është 25 vjeç dhe nuk mund të dallojmë se cila nga motrat është më e bukur.

Të dya motrat kanë zgjedhur Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të jetuar dhe zhvilluar karrierën.

Edhe Jehona është gjithashtu një blogere dhe fotot e saj në Instagram nuk kanë të sharë.

Për më tepër njihuni në fotogalerënië e mësipërme me motrën bukuroshe të Afërditës./albeu.com/


Shtuar 15.01.2020 10:05