Sot një prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto (FOTO LAJM)

Vogëlushi që shikoni në fotografi është një prej personazheve më të dashur të publikut shqiptar.

Spikati qysh në daljet e tij të para në ekran në sajë të batutave të lirshme, dhe tashmë është një prej aktorëve më në zë dhe më të paguar në vend.

Ai është bërë nostalgjik teksa ka shfletuar fotografitë e vjetra, ku ka publikuar një fotografi me prindërit.

“Babi, Mami edhe un llapushi… qysh atëherë kam pas pa shtremt”, shkruan ai. E nëse nuk arritët që ta njihni, ai është Bes Kallaku, i cili nuk i kursen edhe etiketimet lidhur me pamjen e tij.


Shtuar 15.01.2020 09:54