“Lëkurë gjarpri”, zbulohen fanellat e reja të Interit (FOTO LAJM)

Prestigjozja italiane Corriere della Sport ka bërë publike ditën e sotme fanellat e reja të Interit për sezonin 2021/22.

Fanellat duket  se do të jenë shabllon i lëkurës së gjarpërit me ngjyrat historike “zikaltër”, e cila dekorohet me gold.

Vihet re edhe sponsori i ri, Lenovo i cili sic e theksuam edhe me lart është i shkruar me gold dhe është vendosur në shpinën e lojtarit.

Mbetet për t’u parë edhe fanellat e dyta dhe të treta, por duket një ndryshim i dukshëm nga fanellat aktuale. /albeu.com/


Shtuar 11.05.2021 13:10

Tags: ,