Zhbllokohet sfida, Tirana ndëshkon Kastriotin (VIDEO)

Tirana ka kaluar në avantazh ndaj Kastriotit në minutën e 22′.

Taulant Seferi zhbllokon ndeshjen me një goditje që prek shtyllën e djathtë të portierit dhe përfundon në rrjetë. /albeu.com/


Shtuar 7.12.2021 17:18