Verratti i jep fund beqarisë, martohet me bukuroshen Jessica Aidi (FOTO LAJM)

Mesfushori italian Marco Verrati i ka dhënë fund beqarisë teksa është martuar me modelen franceze, Jessica Aidi.

Mes të ftuarve ishin dhe 2 ish-lojtarët e PSG, Lavezzi dhe Pastore. /albeu.com/


Shtuar 15.07.2021 21:42