Urimi prekës i Messit për Agueron, Georgina befason me komentin: Ronaldo është më i miri (FOTO LAJM)

Ndoshta një mënyrë për të pretenduar epërsinë në një duel mes kampionëve që ka më shumë se një dekadë, ka më shumë gjasa të jetë një gabim vlerësimi. Arsyeja që e shtyu Georginën të komentonte postimin e Leo Messit në Facebook për lamtumirën e Sergio Agueros nuk dihet, por sigurisht është të paktën e veçantë.

Nën mesazhin prekës të Pleshtit për të përshëndetur mikun e tij, i detyruar t’i thotë lamtumirë futbollit për probleme shëndetësore, ka dalë komenti i partneres të Cristiano Ronaldos: “ Ronaldo është më i miri”, i ndjekur nga dy zemra, një e bardhë dhe një e kuqe.

Një mesazh i veçantë, edhe sepse në letrën e tij të hapur për Kun Messin ai nuk kishte bërë asnjë referencë për këtë temë. r.t/albeu.com

 


Shtuar 16.12.2021 12:31