Shkëlqyen me Anglinë, lojtarët nisin pushimet me të dashurat (FOTO LAJM)

Kalvin Phillips dhe Ben White, dy lojtarët anglezë që shkëlqyen në Euro 2020 kërkohen nga Arsenali këtë merkato vere, shkruan Albeu.com, marrë nga The Sun.

Kështu ata kanë nisur pushimet teksa shfaqen me të dashurat e tyre në një jaht luksoz në afërsi të Mykonos.

white në fakt është pranë kalimit te Arsenal nga Brighton për në një marrëveshje reth 50 milion euro.

Ndërkohë, Phillips i cili luan me Leeds ishte një zbulim për Anglinë në Euro ndërsa me Tre Luanët arritn finalen e tyre të parë në një Kampionat Europian. /albeu.com/


Shtuar 19.07.2021 17:17