Reali në sulm për De Ligt

Real Madridi do të bëjë një ofertë për mbrojtësin e Juventusit, Matthijs de Ligt, raporton “Calciomercato”.

Skuadra spanjolle shpreson të forcohet në qendër të mbrojtjes dhe e sheh reprezentuesi holandez si një opsion ideal, përcjellë KosovaPress

Madridi shpreson se mund të ulë çmimin e kërkuar të  Juves duke i ofruar shërbimet e mesfushorit Fede Valverde si pjesë e marrëveshjes. /albeu.com/

 


Shtuar 12.09.2021 08:36