SERIE A/ Inter – Napoli, formacionet zyrtare

Interi dhe Napoli janë dy skuadra që kryesojnë garën për titullin kampion deri në këto momente ndaj sontedo synojnë vetëm pikët e plota.

Për Interin mungesa e madhe është në mbrojtje, ku holandezi De Vrij nuk është i disponueshëm.

Formacionet zyrtare:

Inter: Handanovic; Skriniar, Ranocchia, Bastoni; Darmian, Barella, Brozovic, Calhanoglu, Perisic; Correa, Lautaro Martinez

Napoli: Ospina; Di Lorenzo, Rrahmani, Koulibaly, Mario Rui; Anguissa, Fabian Ruiz; Lozano, Zielinski, Insigne; Osimhen.


Shtuar 21.11.2021 17:00