Roma nuk pret dhe kalon në avantazh në minutën e parë (VIDEO)

Roma ka kaluar në avantazh në minutën e parë të lojës me një super aksion.

Abraham zhbllokoi rezultatin duke befasuar vendasit e Atalantës në Bergamo. Roma i duhet me patjetër fitorja për tu afruar në zonën e Champions ose të Europa League.

Atalanta gjithashtu rrezikon nëse humb pasi Inter mund t’i shkëputet më shumë./ h.ll/albeu.com


Shtuar 18.12.2021 15:10