Roma dëshiron transferimin e Xhakës por problem është kostoja e tij

Roma është në ‘gjueti’ të një mesfushori me eksperiencë.

Jose Mourinho dëshiron shumë në ekip Granit Xhakën. Arsenal është i gatshëm ta lejojë të  largohet sapo të gjejë një mesfushor tjetër.

Problem për ekipin italian është kostoja dhe paga e lojtarit./ h.ll/albeu.com

Shtuar 29.01.2022 12:52