PSG me 11 mungesa arrinë të marrë një barazim ndaj Lyon-it (VIDEO)

PSG dhe Lyon kanë ndarë nga një pikë në ndeshjen e sotme.

Vendasit kanë kaluar të parët në avantazh me anë të ish-lojtarit të Milan-it, Paqueta në minutën e 7-të.

Pjesa e parë është mbyllur me këtë rezultat edhe pse kanë qënë disa raste të shpërdoruara.

Në pjesën e dytë PSG shënon dhe barazon rezultatin me anë të Kehrer në minutën e 76-të.

PSG ndodhet në vendin e parë me 47 pikë ndërsa Lyon në vendin e 11-të me 25 pikë./ h.ll/albeu.com


Shtuar 9.01.2022 22:38

Tags: ,