PSG ka gati goditjen e parë për janarin

Klubi i PSG-së po vëzhgon me kujdes mbrojtësin anësor të Wolves, Ryan Ait-Nouri.

Mbrojtësi anësor i majtë duket premtues në sytë e Leonardos dhe kështu i ka propozuar klubit për të transferuar djaloshin nga Algjeria.

Sipas mediave angleze, PSG është gati të ofrojë 30 milion euro për 20-vjeçarin./h.ll/albeu.com


Shtuar 5.12.2021 13:29