Presidenti i Atl Madrid “i hedh benzinë zjarrit”: Shkëmbimi Griezmann-Saul drejt mbylljes?

Barcelona dhe Atletico Madrid janë në negociata për shkëmbimin Saul Niguez-Antoine Griezmann.

Në lidhje me ecurinë e këtij operacioni ka folur edhe presidenti i Atletico Madrid  Cerezo i cili nuk e ka përjashtuar mundësinë që të ketë zhvillime të reja së shpejti në këtë drejtim.

ë botën e futbollit gjithçka është e mundur. Askush nuk e di se çfarë mund prodhojnë këto negociata.”, tha Cerezo.

Rikthimi i Griezmann?

“Nëse kjo ndodh do të ishte një surprizë e ëmbël. Shumë shpejtë do të kuptoni diçka.”, tha ai. /albeu.com/


Shtuar 19.07.2021 20:29