Halsey bëhet nënë për herë të parë (FOTO LAJM)

Një muaj pasi habiti fansat me deklaratën e saj se është shtatzënë, Halsey ka sjellë në jetë foshnjës e saj të parë.

Këngëtarja e “Without Me” lindi fëmijën me të dashurin Alev Aydin dhe e ka quajtur atë Ender Ridley Aydin.

“Mirënjohje, për lindjen më euforike, mundësuar nga dashuria”, shkroi ajo në Instagram.

Ajo nuk e zbuloi gjininë e foshnjës, por Eder është një emër shumë i njohur turk për meshkujt që do të thotë “i rrallë”./albeu.com


Shtuar 19.07.2021 20:25