Për United po shkon keq në fushë dhe në tribuna, tifozët u përplasën me njëri-tjetrin gjatë ndeshjes me Brighton (FOTO LAJM)

Manchester United ka bërë një hapje sezoni “skandaloze” teksa humbi në shtëpi përballë Brighton 1-2.

Përpos rezultatit, skuadra e United nuk jep shpresë dhe demotivon tifozët në stadium dhe jasht tij.

Një incident i shëmtuar u regjistrua në “Old Trafford” teka dy tifozë të United nisën të përlesheshin me njëri-tjetrin.

Askush nuk e di arsyen e nisjes së atij incidenti, por e sigurtë është se asnjëri nuk ka i qenë i kanëqur me rezultatin./albeu.com