“Për çfarë po flet? Unë gjithmonë shënoj”, dialogu legjendar mes Messit dhe Pepes në El Clasico

Nuk ka gjasa që marrëdhënia mes Leo Messit dhe Pepe të mund të quhet ndonjëherë miqësore. Kjo është e lehtë për t’u verifikuar, të paktën nga episodi i El Clasico, i cili u zhvillua në mars 2014.

Operatorët më pas rrëmbyen një përleshje verbale mes Leos dhe mbrojtësit të Real Madridit. Mediat shkruan se Pepe i tha argjentinasit se kishte frikë të luante kundër tij: Ti gjithmone me merzite, shkruan albeu.com.

Përgjigja e Messit? “Për çfarë po flet? Unë gjithmonë ju shënoj”. Në të njëjtën ndeshje, argjentinasi shënoi një hat-trick dhe Barça fitoi 4:3. /albeu.com/


Shtuar 23.04.2022 18:15