Pamjet që u bënë virale, lojtari i Hungarisë “tronditi” gazetaren pas golit (VIDEO)

Barazimi i Hungarisë me Francën në “Puskas Arena”, ishte rezultati më surprizues ditën e djeshme teksa në Hungari festa vazhdoi gjatë mes tifozëve.

Virozat e stinës shfaqen me vonesë, ja simptomat te fëmijët dhe të rriturit

Goli Attila Fiolas do të mbahet mend gjatë por festimi i tij i çmendur u bë viral pasi lojtari i ekzaltuar shkatërroi edhe tavolinen e një gazetare që ndodhej jashtë vizave dhe momenti është bërë viral në rrjetet sociale.

Shtuar 20.06.2021 11:00