Nuk përmbahet Ferguson, parashikon fitoren e Man United 5-0 (VIDEO)

Parashikimi i Sir Alex Ferguson u kërkua udhëtimit për në Madrid në kuadër të ndeshjes së mbrëmjes së sotme mes Manchester United dhe Atletico s për “16” të Champions League.

Trajneri legjendar i klubit anglez, pasi siguroi se është në gjendje të mirë shëndetësore, parashikoi mes seriozitetit dhe qeshurës se skuadra e tij e preferuar do të mbizotërojë me 5-0. /albeu.com/


Shtuar 23.02.2022 17:06