Nuk i rezistoi dot: Reagimi i motrës së Cristiano-s ndaj golit të Leo Messit

Motra e Cristiano Ronaldos, Katia Aveiro, komentoi një postim që tallte golin të Leo Messit kundër Clermont Foot gjatë fundjavës.

Llogaria e Ronaldos krahasoi golin e Messit me golin e Ronaldos kundër Juventusit në Champions League 2017/18. Në foto të dyja goditjet, dhe mbishkrimi për të është ky:

“Njëra është një pistoletë e vogël, tjetra është një goditje e vërtetë me gërshërë. Njëri u shënua në kampionatin francez për Clermont, tjetri në play-off të Champions League për Juventusin.

Katya Aveiro fillimisht e ka pëlqyer postimin dhe më pas ka lënë një koment me një emoji duartrokitëse.

Dhe po, ky nuk është i vetmi postim ku golat e Ronaldos dhe Messit krahasohen përmes tyre.

Ronaldo ka humbur pjesën më të madhe të para-sezonit të United, por sipas lajmeve të fundit, ai do të vazhdojë të fillojë sezonin me klubin. /lbeu.com/