“Messi do ta fitojë Champions me PSG-në dhe do të pensionohet te Barcelona”

Pas dy dekadave te Barcelona, Lionel Messi u largua nga Barcelona për tu transferuar te Paris Saint Germaini.

Juan Riquelme deklaroi se Messi do të pensionohet te Barcelona.

“Unë mendoj se Messi do të fitojë Ligën e Kampionëve me PSG dhe do të pensionohet në Barcelonë,” deklaroi Riquelme.

43-vjeçari tani punon si drejtor sportive te Boca Juniors.


Shtuar 3.09.2021 16:50