E kërkojnë dy skuadra të Serie A! Cilin ekip do zgjedhi Ribery?

Ribery do të qëndrojë sërish në Serie A pas largimit nga Fiorentina.

Sky Sports raporton se francezi është në bisedime me Hellas Verona dhe Salernitana.

Të dyja skuadrat i kanë bërë oferta një vjeçare Riberyt dhe lojtari pritet të vendos së shpejti. /albeu.com/

 


Shtuar 3.09.2021 16:36