Mbyllen pjesët e para , Gjermania shumë e fortë për Liteshtejnin, Spanja kryeson ndaj Greqisë

Janë mbyllur pjesët e para midis Gjermani-Liteshtejn dhe Greqi-Spanjë.

Gjermania po kryeson me rezultatin e thellë 4-0 ndërsa Spanja me rezultatin 0-1.

Për gjermanët shënuan Gundogan me penallti , autogol nga Kaufmann, Sane dhe Reus për të mbyllur pjesën e parë në avantazhin e thellë.

Ndërsa Spanja shënon me penallti me anë të Sarabia por duhet më shumë në pjesën e dytë nga spanjollët për të siguruar një fitore të rëndësishme./h.ll/albeu.com


Shtuar 11.11.2021 21:34