Manchester United synon Griezmann në janar, Barcelona mund të pranojë ofertën e anglezëve

Manchester United tashmë po lëviz për merkaton e janarit.

“Djajtë e Kuq”, siç raportohet nga “Daily Express”, po testojnë terrenin për Antoine Griezmann. Spanjolli ka një klauzolë pre 40 milionë euro që do të hyjë në fuqi në verë dhe duke pasur parasysh situatën që është krijuar, me francezin që aktivizohet gjithmonë rreth 30 minuta që Atletico Madrid të mos shlyejë detyrimet ndaj Barcelonës.

Barcelonë mund të pranojë ofertën e Manchester United./ h.ll/albeu.com

Shtuar 18.09.2022 12:19