“Ma ndriçoi jetën”, Dritan Shakohoxha bëhet gjysh për herë të parë (FOTO LAJM)

Komentatori i njohur Dritan Shakohoxha është bërë gjysh për herë të parë! Lajmin e ëmbël ka dhënë nëpërmjet një postimi në Instagram, djali i tij Frenklin. Ai ka publikuar një kolazh fotosh e përbri shkruan:

“Eksperienca më e vështirë dhe më e bukur e jetës time. Mirë se erdhe Greg Shakohoxha”.

Gjithashtu edhe komentatori ka publikuar një foto të famlijes së re të të birit në momentin e ardhjes së djalit.

“Ma ndriçoi jeten GREG Frenkli Shakohoxha”, shkroi komentatori i njohur në postimin e tij në Instagram./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dritan Shakohoxha (@dritan_shakohoxha)