Legjenda e Romës ulet në tribunën VIP (VIDEO)

Legjenda e Romës, Francesco Totti, sapo është ulur në tribunën VIP të Air Albania në mbështetje të ish-ekipit të tij.

Romës së tij i mungon prej 31 vitesh një trofe Europian dhe sot ka më shumë nevojë se kurrë për ish-legjendën e klubit. /albeu.com/

Shtuar 25.05.2022 20:23