Lazio aprovon sakrifikimin e yllit të ekipit

Lazio është e gatshme të sakrifikojë Milinkovic Savic në merkaton e verës.

Sipas “The Messenger”, klubi biancoceleste synon të fitojë ne merkato një shumë të konsiderueshme dhe të investojë në ekip.

Sarri dhe drejtuesit kanë rënë dakort që mesfushori serb të shitet për një shumë të kënaqshme. Pak ditë më parë gazetat sportive shkruanin se PSG është e gatshme të ofrojë 80 milionë euro për yllin e Lazios./ h.ll/albeu.com

Shtuar 19.03.2022 16:11