Lajme të mira për Sarrin, Immobile rezulton negativ

Ditët e fundit nuk kanë qënë të qeta për futbollin.

Infetkimet me Covid-19 janë rikthyer përsëri dhe shumë ekipe po vuajnë mungesat pasi shumë lojtarë janë pozitiv.

Sarri ka marrë një lajm të mirë pasi Ciro Immobile ka mposhtur virusin.

Sulmuesi italian është rikthyer të stërvitet menjëherë dhe të përgatitet pasi dy ndeshjet e fundit i humbi për shkak të Covid-19./ h.ll/albeu.com


Shtuar 30.12.2021 15:43