Laçi bën mrekullinë në Rumani, në turin e 3 i pret skuadra e njohur

Super Laçi. Kurbinasit ja dalin me sukes në Rumani duke barazuar pa gola dhe siguruar kalimin në turin e 3.

Tani skuadra e Shpëtim Duros do të përballet me një kundërshtar të vështirë si Anderlecht.

Ndërkohë, Laçi e kishte fituar sfidën e parë 1-0 ndaj në shtëpi ndaj rumunëve. /albeu.com/


Shtuar 29.07.2021 22:29

Tags: , ,