KATAR 2022/ Këto janë të gjitha ndeshjet e ditës sotme, “kuqezinjtë” gati për ndeshjen në Wembley

Kualifikueset e Botërorit, Katar 2022 vazhdojnë ditën e sotme me disa duele shumë interesante.

Tetë ndeshjet që do të luhen ditën e sotme do nisin në orën 20:45 me përjashtim të Moldavi – Skoci që do nisë në orën 18:00.

Padyshim që përpos Kombëtares tonë e cila do të ndeshet në “Wembley” përballë “Tre Luanëve” një tjetër ndeshje shumë interesante është edhe ajo mes Italisë dhe Zvicrës, pasi të dyja kanë 14 pike në grupin C. r.t/albeu.com

Këto janë të gjitha ndeshjet:


Shtuar 12.11.2021 08:42