Kapiteni i Atl Madrid tregon cili është portieri më i mirë në botë

Koke pranoi se të kesh Jan Oblak në portë është një avantazh i madh për Atletico Madrid, sepse ai beson se ai është portieri më i mirë i momentit.

“Ne e dimë nivelin që ai ka. Për mua ai është portieri më i mirë në botë. Këtë vit nuk po e kemi fatin e sezoneve të tjera, por ai po ecën fuqishëm. Ai dëshiron të vazhdojë të evoluojë dhe të ndihmojë ekipin”, tha mesfushori në një konferencë për shtyp. /albeu.com/

Man Utd look to beat Chelsea to €80m-rated star with offer 'prepared'


Shtuar 12.01.2022 18:20