Jesse Lingard shumë larg Man Utd, 3 ekipe angleze pas tij

Jesse Lingard nuk po gjenë hapsira në fushën e lojës.

28-vjeçari nuk ka një vend titullari tek “djajtë” dhe po analizohet shitja e tij tek ndonjë klub tjetër.

Pas anglezit janë West Ham dhe Newcastle të cilët kërkojnë shërbimet e tij në janar.

Por sipas “Football Insider”, Everton është klubi favoritë për të fituar shërbimet e Lingard/albeu.com


Shtuar 24.10.2021 11:57