Italia, Immobile i dëmtuar, ja kush e ze vendin e tij në sulmin e të kaltërve

Ciro Immobile është larguar nga grumbullimi i kombëtares italiane pasi kontrollet mjeksore rezultuan se ai kishte një problem muskular dhe nuk është në gjëndje të luaj.

Roberto Mancini ka përpara ndeshjen ndaj Zvicërës dhe kështu ka thirrur menjëherë sulmuesin e talentuar , Scamaça. Nga ana tjetër Barella dhe Bastoni duken gati për të startuar ndeshjen nga minuta e parë edhe pse ato të dy ende po stërviten të veçuar nga grupi./h.ll/albeu.com


Shtuar 9.11.2021 17:59