Ish-konkurrenti i Për’puthen sulmon hapur Bora Zemanin: Lidhur e ndarë me meshkujt, 815 herë! (FOTO LAJM)

Një ndër ish-konkurentët më kritikues të Përputhen është Alban Dyrmishi, i sezonit të parë.

Kritikues mbi produksionin, emisionin dhe konkurentët, Dyrmishi nuk ka kursyer as akuzat dhe ofendimet ndaj moderatores Bora Zemani.

Së fundmi, pas rastit të Alvisës dhe Hysenit, ai nuk është kursyer aspak me postimet e komentet kundrejt Olsa Muhametit, Arjan Konomit dhe Bora Zemanit. Albani ka publikuar një foto të Borës, ku përbri shkruan:

“Dhe e fundit Bora Zemani, prezantuesja mike e ngushtë e Olses dhe përsëri një nga njerëzit më të afërt të emisionit. 30 vjeç në jetën e saj, dihet sa sukses ka me lidhjet. Është lidhur 185 herë e është ndarë 815 herë”- shkruan konkurenti në Instagram. /albeu.com/

 


Shtuar 9.11.2021 18:09