Ish-lojtari i Wolves ndërron jetë në moshën 32 vjeçare

Ka ndërruar jetë lojtari i njohur në futbollin anglez, Lee Collins.

Collin ndërroi jetë gjatë ditës së djeshme në moshën 32-vjeçare. Lajmin e konfirmoi klubi i tij, Yeovil Town.

Collins ishte kapiten te Yeovil, kurse karrierën e kishte filluar te skuadra nga Premierliga, Wolves.

Mbrojtësi kishte luajtur për klubet si: Port Vale, Barnsley, Shrewsbury Town dhe Mansfield Toën.

Shtuar 1.04.2021 03:04