Ish e dashura e Benzema shpërthen në rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Analicia Chaves, ish e dashura e Karim Bezema ka tërbuar Instagramit.

Bukuroshja brune e cila merret me modeling ishte e lidhur me sulmuesin francez gjatë verës së vitit 2015 por që nuk zgjati shumë.

Ndërkohë, Analicia Chaves ka qënë e lidhur edhe me belgun, Axel Witsel.

Analicia Chaves është një brune me forma shumë të bëshme dhe ka vite që merret me modeling. /albeu.com/


Shtuar 23.09.2021 13:41