Inter me pesë “MVP” në grupet e Champions League (FOTO LAJM)

Inter ka arritur të kalojë grupet e Champions League duke u rënditur e dyta me 10 pikë.

Ajo që ka rënë në sy tek zikaltërit është se kanë fituar pesë “MVP” në 5 ndeshje nga 6-të.

Marcelo Brozoviç ka fituar 3 çmime të tilla, konkretisht në ndeshjet Inter-Real Madrid, Inter-Sheriff dhe Sheriff-Inter. Një e ka fituar Skriniar në ndeshjen Shakhtar-Inter dhe një tjetër Dzeko në ndeshjen Inter-Shakhtar./h.ll/albeu.com

 


Shtuar 10.12.2021 20:19