Inter kryen tamponët, Dzeko izolohet

Interi u takua në Pinetina në mëngjes pas festave të Krishtlindjeve për të filluar përgatitjet për ndeshjen e parë të vitit të ri, të planifikuar për 6 janar në Dall’Ara në Bolonja.

Tamponat janë kryer për të gjithë, përfshirë stafin dhe rezultatet priten brenda ditës, por ndërkohë, si masë paraprake, Edin Dzeko u dërgua në shtëpi nga një i ftohtë i lehtë.

Ekipi iu nënshtrua një pune atletike, individuale dhe të personalizuar në pritje të rezultatit të testeve. Në apelin e Simone Inzaghit, i cili do të mbërrijë të premten, kanë munguar vetëm lojtarët e Amerikës së Jugut./ h.ll/albeu.com


Shtuar 30.12.2021 14:23