Inter fiton në Meazza dhe merr kreun e grupit (VIDEO)

Inter ka marrë një fitore me shumë vlerë sot ndaj Shakhtarit.

Zikaltërit mundën me rezultatin 2-0 Shakhtarin duke marrë kështu dhe kreun e grupit. Edin Dzeko ishte autori i dy golave të shpejtë duke i dhënë Inter-it tre pikë me vlerë.

Ndeshja ishte me shumë raste dhe emocione por zikaltërit bënë atë që duhej të bënin./h.ll/albeu.com


Shtuar 24.11.2021 20:36