Inter barazon shifrat në Meazza (VIDEO)

Inter ka arritur të barazojë rezultatin në 1-1 ndaj Venezias.

Pas një devijimi të gabuar nga ana e portierit, Barella është gjetur pranë dhe ka dërguar topin në rrjetë në minutën e 40-të./ h.ll/albeu.com

Shikoni golin këtu :

Shtuar 22.01.2022 18:47