Breshëri plumbash mes shqiptarëve në Greqi (FOTO LAJM)

Një konflikt mes disa personave ka përfunduar në përdorimin e armëve të zjarrit në Greqi.

Disa persona kanë shkuar në një furrë dhe aty ka nisur sherri mes disa të rinjve. Sherr, i cili ka degraduar në përdorimin e armëve dhe si pasojë kanë mbetur tre persona të plagosur, një irakian dhe dy shqiptarë.

Ndërkohë pritet të dalin detaje të reja për ngjarjen nga mediat greke./albeu.com/

Shtuar 22.01.2022 18:49