Verona-Juve, formacionet e mundshme

Juventus do mundohet të lerë pas humbjen befasuese ndaj Sassuolo në mesjavë, teksa sot të luajë në 18:00 në transfertë ndaj Veronës.

Të padisponushëm për sulim për Juven janë Kean dhe Chiesa.

Formacionet zyrtare:

VERONA (3-4-2-1) : Montipo; Dawidowicz, Gunter, Magnani; Faraonët, Tameze, Veloso, Lazovic; Barak, Caprari; Simeone.

JUVE (4-4-2) : Szczesny; Danilo, De Ligt, Rugani, Alex Sandro; Cuadrado, Bentancur, Arthur, Rabiot; Dybala, Morata. /albeu.com/

 


Shtuar 30.10.2021 09:52